Podsumowanie II edycji konkursu Różnorodność przestrzenią dialogu

Szkoła Podstawowa nr 26 im. Stanisława Staszica w Białymstoku oraz Fundacja Uniwersytetu w Białymstoku serdecznie zapraszają w dniu 8 czerwca 2011 roku (środa), godz. 10.00, do udziału w spotkaniu podsumowującym II edycję konkursu pod tytułem: „Różnorodność przestrzenią dialogu”.

W programie:

• Quiz Inny i jego podróże
  • Prezentacja wyników II edycji Międzyszkolnego Konkursu Literackiego Różnorodność przestrzenią dialogu. Rozdanie nagród
  • Występ dziecięcego zespołu czeczeńskiego Lowzar.
  • Prezentacja wyników II edycji Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego i Fotograficznego Różnorodność przestrzenią dialogu. Rozdanie nagród.
  • Rozdanie podziękowań nauczycielom zaangażowanym w przygotowanie dzieci do konkursu.
  • Wystawa fotograficzna Podlaska Atlantyda
  • Poczęstunek

8 czerwca 2011 roku (środa), godz. 10.00,
Szkoła Podstawowa nr 26 im. Stanisława Staszica w Białymstoku, ul. Radzymińska 11.

Spotkanie organizowane jest w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Uchodźcy.

Honorowy patronat:

Organizatorzy: