Różnorodność przestrzenią dialogu - podsumowanie konkursu podczas Światowego Dnia Uchodźcy

Szkoła Podstawowa nr 26 im. Stanisława Staszica w Białymstoku, Fundacja Uniwersytetu w Białymstoku oraz Wydział Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu w Białymstoku serdecznie zapraszają do udziału w spotkaniu podsumowującym kolejną educję konkursu "Różnorodność przestrzenią dialogu", tym razem pod hasłem "Przedszkole i szkoła – miejsca międzykulturowych spotkań".

plansza9

W programie:

Prezentacja wyników konkursu literackiego. Rozdanie nagród.
Gry i zabawy edukacyjne z różnych stron świata.
Prezentacja wyników konkursu plastycznego i fotograficznego. Rozdanie nagród.
Występ dziecięcego zespołu czeczeńskiego Lowzar.
Rozdanie podziękowań nauczycielom zaangażowanym w przygotowanie dzieci do konkursu.
Wystawa fotografii oraz tradycyjnego gruzińskiego rzemiosła.
Poczęstunek.

16 czerwca 2015 roku (wtorek), godz. 10.00
Szkoła Podstawowa nr 26 im. Stanisława Staszica w Białymstoku, ul. Radzymińska 11.

Spotkanie organizowane jest z okazji Światowego Dnia Uchodźcy.